słomki papierowe

Słomki papierowe

Wszystkie nasze rurki papierowe wykonujemy na zamówienie klienta.

rodzaje – proste
– kolankowane
– zapakowane indywidualnie w papier lub folię (również kompostowalną)
– z nadrukiem
– ścięte z jednej strony
– do aplikacji do kartoników
średnice 4; 5; 6; 7; 8; 11; 12mm
długości 30- 270mm
pakowanie w opakowania zbiorcze (torby lub kartony)
w kartoniki do sprzedaży detalicznej
podstawowe kolory biały, czarny, biały w czerwone/ zielone/ niebieskie/ żółte paski, brązowe
(możliwość zamówienia innych kolorów)

Opakowania

Opakowania zbiorcze: 8 pudełek w opakowaniu.
Dla zamówień detalicznych: słomki pakowane w małych kartonikach.
Słomki mogą być zapakowane indywidualnie w bibułkę papierową czystą lub z nadrukiem.

Średnica (mm)Opakowanie (szt)Opakowanie zbiorcze (szt)
62502000
81601280

RÓŻNORODNOŚĆ KOLORÓW

białe

brązowe

czarne

żółto – białe

zielono – białe

czerwono – białe

niebiesko – białe

bambus – zielone

bambus – brązowe

Rurki do napojów są znane ludzkości do zarania dziejów. Podobno jako pierwsi korzystali z nich Sumerowie, którzy pojawili się w Dolnej Mezopotamii w drugiej połowie IV wieku p.n.e. Dzisiaj słomki czy rurki z papieru są nieodłącznym elementem większości lokali gastronomicznych i polskich domów, gdzie sięgamy po nie przygotowując napoje dla dzieci lub drinki dla przyjaciół. Ich jedyną wadą jest materiał, z jakiego zostały wytworzone… Podczas gdy pierwsze jednorazowe słomki do napojów wytwarzano ze słomy, dzisiejsze jednorazówki najczęściej powstają z niebiodegradowalnych tworzyw sztucznych. Na szczęście plastikowe słomki są coraz powszechniej wypierane z rynku przez eko słomki i rurki papierowe, które pełnią dokładnie takie same funkcje, jednocześnie nie zalegając na wysypiskach śmieci. To sprawia, że słomki naturalne i rurki z papieru są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego.

Słomki papierowe: Czy eko słomki naprawdę się sprawdzają?

Początkowo słomki naturalne nie cieszyły się zbytnią popularnością. Fani napojów pitych przez słomkę obawiali się zbyt szybkiego rozmakania papierowej rurki, a także tego, że charakterystyczny zapach papieru będzie wpływał na smak napoju… Wychodząc naprzeciw tym obawom zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy wysokiej jakości słomki naturalne o doskonałych parametrach użytkowych. Nasze słomki papierowe i rurki z papieru  doskonale sprawdzają się w przypadku napojów na zimno. Są przyjemne w dotyku, a minimalna nasiąkliwość materiału pozwala cieszyć się napojem jak długo chcemy, bez obaw o rozwarstwianie się słomki.

Główną zaletą słomek z papieru jest fakt, iż są to słomki w pełni biodegradowalne. Biodegradowalne słomki nie zalegają na wysypiskach śmieci, dzięki czemu nie mają negatywnego wpływu na ekosystem. Ale czy to jedyna ich zaleta?

Większość użytkowników słomek i rurek do napojów wciąż spogląda na wyroby papierowe podejrzliwe. Obawy budzi nie tylko trwałość słomki z papieru, ale przede wszystkim doznania, jakie towarzyszą jej użytkowaniu. Tworzywa sztuczne, choć nieprzyjazne dla środowiska oferują całkiem przyjemne wrażenia organoleptyczne. Postawy wielu użytkowników rurek do napojów kształtują właśnie te wrażenia i doznania, które decydują o sięganiu po słomki. Biodegradowalne słomki papierowe nieco różnią się w dotyku od słomek plastikowych, niemiej jednak różnica nie jest aż tak znacząca. Jest to inne lecz równie przyjemne odczucie, co sprawia, że słomki naturalne powoli zyskują coraz liczniejszą grupę fanów. Zwłaszcza teraz, kiedy w trosce o środowisko naturalne jako państwo członkowskie Unii Europejskiej podjęliśmy kroki mające na celu redukcję odpadów jednorazowych pochodzących z lokali gastronomicznych i nie tylko. Słomki naturalne pozwalają nam znacząco ograniczyć liczbę odpadów nie ulegających biodegradacji, jednocześnie nie odbierając użytkownikom słomek i rurek do napojów przyjemności z sączenia ich ulubionych lemoniad, drinków oraz innych zimnych napojów.

Eko słomki, bio słomki – naturalne słomki dla Ciebie

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji ekologicznych słomek do napojów. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością oraz precyzją wykonania, która zapewnia najlepsze wrażenia użytkowania. Papierowe słomki Strawzzy idą w parze z zimnymi napojami i doskonale sprawdzając się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w Twoim domu. Nasze słomki są w 100% naturalne i biodegradowalne, dzięki czemu produkt w pełni wpisuje się w obowiązujące normy dla lokali gastronomicznych. Do korzystania z naturalnych słomek papierowych zachęcamy również w warunkach domowych. Liczymy na to, że nasze słomki doskonale odpowiedzą na potrzeby i oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.

Wysokiej jakości bio słomka to ta sama przyjemność z konsumpcji napoju, ale bez szkody dla środowiska naturalnego. Dlatego w trosce o przyszłość naszą i naszej planety warto podjąć kroki, aby bio słomka zastąpiła w naszym domu swój plastikowy odpowiednik. Doskonale sprawdzi się podczas imprez, spotkań ze znajomymi oraz do picia orzeźwiających napojów.

Jak złożyć zamówienie na ekologiczne słomki Strawzzy?

Klientów zainteresowanych zamówieniem słomek z papieru zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Strawzzy. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące ekologicznych słomek do napojów oraz pomogą w zaplanowaniu zamówień tak, żeby słomki naturalne i rurki z papieru Strawzzy były zawsze dostępne dla Państwa Klientów.

Do kontaktu zachęcamy również osoby prywatne poszukujące wysokiej jakości wyrobów ekologicznych na potrzeby swojego gospodarstwa domowego. Naturalne słomki z papieru Strawzzy doskonale sprawdzą się podczas urodzin dla dzieci, spotkania z przyjaciółmi oraz imprezy w ogrodzie.

Ekologiczne słomki – krok ku lepszej przyszłości

Jako producent i dystrybutor słomek do napojów z wieloletnim doświadczeniem w branży postanowiliśmy wsłuchać się w potrzeby środowiska naturalnego i znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu Nasi Klienci będą mogli cieszyć się przyjemnością popijania swoich ulubionych napojów przez słomki, jednocześnie nie dokładając cegiełki do grubego pancerza plastiku, jakim dusimy naszą planetę. W ten sposób powstały ekologiczne słomki do picia, które łączą w sobie:

  • pełną biodegradowalność,
  • elegancki wygląd,
  • przyjemność użytkowania,
  • uniwersalny design,
  • przystępną cenę.

Eko słomki doskonale wpisują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkujemy je z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu gwarantują przyjemność doznań, jednocześnie zapewniają odpowiednią trwałość. Sięgając po ekologiczne słomki nie musimy się obawiać tego, że słomka rozwarstwi się w trackie, kiedy będziemy się delektować swoim ulubionym napojem, przeciwnie. Nasze Eko Słomki zachowują oryginalny kształt oraz funkcjonalność jeszcze na długi czas po tym, jak szklanka zostanie opróżniona.

Czy ekologiczne słomki są drogie?

Ekologiczne słomki do picia w standardowej kolorystyce są o wiele tańsze niż może się nam wydawać. W tym przypadku ekologiczne nie znaczy więc drogie, co dla wielu przedsiębiorców ma kluczowe znaczenie. Rezygnując z tradycyjnych rurek do picia z plastiku na rzecz słomek ekologicznych z linii ECO LINE® praktycznie tego nie odczujemy. Nieodczuwalna jest również różnica w zakresie dostępności produktu. Dysponujemy nowoczesnym i w pełni wyposażonym parkiem maszynowym, co pozwala nam na terminową realizację zamówień przy zachowaniu najwyższej jakości wyrobu gotowego.

Jak na ekologiczne słomki do picia reagują klienci?

Wprowadzenie eko słomek spotyka się z bardzo różnymi reakcjami klientów. Jedni są zachwyceni ekologiczną postawą swojej ulubionej restauracji lub baru, inni bywają niezadowoleni. Jednak z chwilą, kiedy pociągają pierwszy łyk napoju niezadowolenie ustępuje miejsca pozytywnemu zaskoczeniu. To wszystko za sprawą przemyślanego produktu, który łączy w sobie zalety bycia eko z walorami użytkowymi porównywalnymi do większości wyrobów plastikowych. W praktyce odczucie w ustach podczas użytkowania biodegradowalnej słomki jest nieco inne niż w przypadku tradycyjnych rurek do napojów, ale – jak potwierdzają miłośnicy picia przez słomki – wcale nie gorsze. Oczywiście dotyczy to włącznie wyrobów wysokojakościowych. Ekologiczne odpowiedniki z niższych półek szybko się rozwarstwiają, nasiąkają i nie pozwalają cieszyć się napojem do samego dna.

Klientów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące wprowadzenia ekologicznych słomek do napojów w Państwa biznesie. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości, co przekłada się na wysokie walory estetyczne i użytkowe naszych ekologicznych słomek do picia.