logo

Dostosowując się do potrzeb obecnego rynku, nasza firma wdrożyła gamę produktów z papieru oraz surowców biodegradowalnych. Oferujemy w tym segmencie stale powiększający się asortyment.

Jako producent rurek do napojów stawiamy na ochronę środowiska naturalnego, dlatego można u nas znaleźć ekologiczne słomki bezpieczne dla ekosystemu. Nasza wytwórnia i hurtownia rurek do napojów to miejsce, w którym dostępny jest różnorodny asortyment produktów, dających pewność, że zamawiane papierowe słomki sprzyjają ochronie środowiska.

Coraz większa świadomość społeczeństwa o konieczności zachowania zasad ekologii sprawiła, że – jako producent słomek – postanowiliśmy oprzeć swoją działalność o ofertę produktów w pełni biodegradowalnych. Nasza wytwórnia i hurtownia słomek do napojów prosperuje zgodnie z nurtem dbałości o zasoby ekosystemu, dlatego w ofercie można znaleźć tylko biodegradowalne słomki z tworzyw naturalnych. Nie oznacza to, że nasze produkty są mało estetyczne – wręcz przeciwnie. Oferujemy słomki kolorowe, które przyciągają wzrok swoim wyglądem oraz sposobem wykonania.

Bądźcie na bieżąco i razem z nami, dbajcie o stan środowiska naturalnego naszej planety!

Sprawdźcie naszą obecną ofertę i złóżcie zamówienie już dziś!