Ekologiczne Słomki do Napojów – Naturalna Alternatywa dla Plastiku


Rurki do napojów są znane ludzkości do zarania dziejów. Podobno jako pierwsi korzystali z nich Sumerowie, którzy pojawili się w Dolnej Mezopotamii w drugiej połowie IV wieku p.n.e. Dzisiaj słomki czy rurki z papieru są nieodłącznym elementem większości lokali gastronomicznych i polskich domów, gdzie sięgamy po nie przygotowując napoje dla dzieci lub drinki dla przyjaciół. Ich jedyną wadą jest materiał, z jakiego zostały wytworzone... Podczas gdy pierwsze jednorazowe słomki do napojów wytwarzano ze słomy, dzisiejsze jednorazówki najczęściej powstają z niebiodegradowalnych tworzyw sztucznych. Na szczęście plastikowe słomki są coraz powszechniej wypierane z rynku przez eko słomki i rurki papierowe, które pełnią dokładnie takie same funkcje, jednocześnie nie zalegając na wysypiskach śmieci. To sprawia, że słomki naturalne i rurki z papieru są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego.


Słomki papierowe: Czy eko słomki naprawdę się sprawdzają?


Początkowo słomki naturalne nie cieszyły się zbytnią popularnością. Fani napojów pitych przez słomkę obawiali się zbyt szybkiego rozmakania papierowej rurki, a także tego, że charakterystyczny zapach papieru będzie wpływał na smak napoju… Wychodząc naprzeciw tym obawom zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy wysokiej jakości słomki naturalne o doskonałych parametrach użytkowych. Nasze słomki papierowe i rurki z papieru  doskonale sprawdzają się w przypadku napojów na zimno. Są przyjemne w dotyku, a minimalna nasiąkliwość materiału pozwala cieszyć się napojem jak długo chcemy, bez obaw o rozwarstwianie się słomki.


Główną zaletą słomek z papieru jest fakt, iż są to słomki w pełni biodegradowalne. Biodegradowalne słomki nie zalegają na wysypiskach śmieci, dzięki czemu nie mają negatywnego wpływu na ekosystem. Ale czy to jedyna ich zaleta?


Większość użytkowników słomek i rurek do napojów wciąż spogląda na wyroby papierowe podejrzliwe. Obawy budzi nie tylko trwałość słomki z papieru, ale przede wszystkim doznania, jakie towarzyszą jej użytkowaniu. Tworzywa sztuczne, choć nieprzyjazne dla środowiska oferują całkiem przyjemne wrażenia organoleptyczne. Postawy wielu użytkowników rurek do napojów kształtują właśnie te wrażenia i doznania, które decydują o sięganiu po słomki. Biodegradowalne słomki papierowe nieco różnią się w dotyku od słomek plastikowych, niemiej jednak różnica nie jest aż tak znacząca. Jest to inne lecz równie przyjemne odczucie, co sprawia, że słomki naturalne powoli zyskują coraz liczniejszą grupę fanów. Zwłaszcza teraz, kiedy w trosce o środowisko naturalne jako państwo członkowskie Unii Europejskiej podjęliśmy kroki mające na celu redukcję odpadów jednorazowych pochodzących z lokali gastronomicznych i nie tylko. Słomki naturalne pozwalają nam znacząco ograniczyć liczbę odpadów nie ulegających biodegradacji, jednocześnie nie odbierając użytkownikom słomek i rurek do napojów przyjemności z sączenia ich ulubionych lemoniad, drinków oraz innych zimnych napojów.


Eko słomki, bio słomki – naturalne słomki dla Ciebie


Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji ekologicznych słomek do napojów. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością oraz precyzją wykonania, która zapewnia najlepsze wrażenia użytkowania. Papierowe słomki Strawzzy idą w parze z zimnymi napojami i doskonale sprawdzając się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w Twoim domu. Nasze słomki są w 100% naturalne i biodegradowalne, dzięki czemu produkt w pełni wpisuje się w obowiązujące normy dla lokali gastronomicznych. Do korzystania z naturalnych słomek papierowych zachęcamy również w warunkach domowych. Liczymy na to, że nasze słomki doskonale odpowiedzą na potrzeby i oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.


Wysokiej jakości bio słomka to ta sama przyjemność z konsumpcji napoju, ale bez szkody dla środowiska naturalnego. Dlatego w trosce o przyszłość naszą i naszej planety warto podjąć kroki, aby bio słomka zastąpiła w naszym domu swój plastikowy odpowiednik. Doskonale sprawdzi się podczas imprez, spotkań ze znajomymi oraz do picia orzeźwiających napojów.


Jak złożyć zamówienie na ekologiczne słomki Strawzzy?


Klientów zainteresowanych zamówieniem słomek z papieru zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Strawzzy. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące ekologicznych słomek do napojów oraz pomogą w zaplanowaniu zamówień tak, żeby słomki naturalne i rurki z papieru Strawzzy były zawsze dostępne dla Państwa Klientów.


Do kontaktu zachęcamy również osoby prywatne poszukujące wysokiej jakości wyrobów ekologicznych na potrzeby swojego gospodarstwa domowego. Naturalne słomki z papieru Strawzzy doskonale sprawdzą się podczas urodzin dla dzieci, spotkania z przyjaciółmi oraz imprezy w ogrodzie.

ekologiczne słomki